OPINIE

Paulina i Jacek, czerwiec 2013
Otrzymaliśmy już album i zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Dziękujemy bardzo za współpracę. Dzięki Tobie mamy wspaniałe pamiątki naszego ślubu i wesela. Będziemy Ciebie polecać naszym znajomym.
 Z pozdrowieniami,
Paulina i Jacek
Paulina i Jacek
Justyna i Miłosz, wrzesień 2012
„Mnóstwo śmiechu, doskonała atmosfera w trakcie ślubu i pleneru, a na koniec piękny album ślubny przeglądany po kilkanaście razy w tygodniu…to jest najlepsze streszczenie całego czasu spędzonego z Romkiem. Dziękujemy Ci za cały wysiłek włożony w to byśmy mieli najpiękniejsze zdjęcia ślubne, za rozluźnianie atmosfery „przed” i „po”, za pomoc z sukienką:) i za jeszcze trochę innych rzeczy:) Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym współpracę z Tobą.”
Pozdrawiamy Justyna i Miłosz
Justyna I Miłosz

Kasia i Dawid, czerwiec 2012

Kiedy przeglądamy zdjęcia z naszego ślubu na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Dzięki Romkowi możemy zobaczyć chwile, które w tym dniu nam umknęły:)Wspaniałe zdjęcia z pleneru oraz rewelacyjna fotoksiążka są cudownym uzupełnieniem tego DNIA!!!Dziękujemy za cierpliwość, cenne wskazówki i uśmiech :). Serdecznie wszystkim polecamy. Pozdrawiamy, Kasia i Dawid.

Kasia i Dawid jpg

Ewa i Sebastian, czerwiec 2012

Każdy kto jest lub był przed ślubem wie jak wiele ważnych decyzji w takcie przygotowań do niego trzeba podjąć. Dzisiaj, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wybór Romka był najlepszym jakiego dokonaliśmy. Zdjęcia oddają wszystko co chciałoby się powiedzieć o tym dniu. Patrząc na zdjęcia Romka z Naszego ślubu i wesela nie trzeba komentować tego dnia bo zdjęcia mówią same za siebie… Fotografie z pleneru moglibyśmy oglądać dzień i noc bez przerwy. PEŁEN PROFESJONALIZM! Teraz wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić i cieszę się, że mieliśmy okazję poznać nie tylko wielkiego fachowca, ale również wspaniałego człowieka, który jak nikt potrafił rozładować napięcie w dniu ślubu. Był nie tylko naszym fotografem, ale jak się okazało i świetnym krawce radząc Sobie profesjonalnie z igłą i nitką :-) . Dziękujemy Ewa i Sebastian

Ewa i Sebastian

Marta i Błażej, maj 2012

Składamy serdeczne podziękowania Romkowi, który doskonale potrafi uchwycić ciekawe momenty. Zdjęcia są naturalne i w pełni oddają atmosferę. Wspaniała pamiątka! A sam Romek – empatyczny, pomocny i cierpliwy. W trakcie uroczystości doradzał i podpowiadał, co znacząco ograniczało nasz stres. Profesjonalista w każdym calu! Bardzo dobrze nam się współpracowało. Polecamy Romka!

Marta i Błażej

Agnieszka i Daniel, sierpień 2011

Potrzebowaliśmy pół roku, aby podjąć próbę opisania słowami jak bardzo jesteśmy wdzięczni, jak nie możemy się nacieszyć Twoją pracą…  naprawdę trudno jest nam to wyrazić. Posiadasz niezwykły dar. Potrafisz tak zatrzymać chwilę, że przeżywa się ją za każdym razem zupełnie inaczej. Podczas oglądania Twoich zdjęć raz pojawi się uśmiech, raz zakręci się łezka w oku, a czasem po całym ciele przejdą ciarki…

Ten bardzo ważny dzień w życiu jest też jednym z najbardziej stresujących dni w życiu. Romek nie tylko rysuje światłem, ale jest psychologiem terapeutą, jest bratnią duszą, jest kimś, kto jest bardzo potrzebny tego dnia. Dzięki niemu mogliśmy przeżywać ten piękny dzień wielokrotnie, na nowo, na spokojnie i z różnych perspektyw.

Jak można opisać tego Pana w kilku słowach? Elastyczny, miły, spokojny, zwariowany, czarujący, uparty, zabawny, mądry, profesjonalny!

Z całego serca chcielibyśmy Tobie podziękować, że byłeś wtedy z nami, że zaczarowałeś ten dzień, że dzięki Tobie mamy coś, czego nikt nam nie odbierze, wspaniałą zabawę podczas pleneru, wzruszające wspomnienia i to wszystko udało Ci się dla nas utrwalić.

To był magiczny czas, do którego dzięki Tobie możemy z przyjemnością powracać.

Joanna i Jacek, czerwiec 2011

 Ogromne podziękowania dla Romka za uroczą pamiątkę z dnia naszego ślubu.Dziękujemy za cudowny plener we Wrocławiu, dziękujemy za przyjazną relację i dyspozycyjność. Umiejętność uchwycenia emocji sprawia, że nasze fotografie ślubne są inne od pozostałych. Zaufaliśmy jednemu z najlepszych, dlatego polecamy Romka Gniewka.

Kasia i Radek, kwiecień 2011

Zdjęcia pierwsza klasa, fotograf oddany swojej pasji, czyli pełna profesorka. Polecamy serdecznie!

Irena i Sebastian, marzec 2011

Moja siostra ma przepiękny album ślubny!!!! Oczywiście to twoja zasługa..!Masz talent , no ale jak się kocha to co się robi to później są efekty,,,,czego dowodem jest ten album..!:)pozdrawiam serdecznie.Ps….szkoda że 18 lat temu nie robili takich albumów. :(

Basia i Janusz, wrzesień 2010

Kilka dni po ślubie otrzymaliśmy cudowną pamiątkę – fotoksiążkę. Za każdym razem kiedy przeglądamy zdjęcia, uśmiechamy się, ponieważ każde z nich ma w sobie coś szczególnego. Szczerze polecamy Pana Romka, który potrafił uchwycić to co najważniejsze w tym szczególnym dniu. Poza tym wszystko odbywało się w miłej i sympatycznej atmosferze, którą zapewnił nam Pan Romek. Dziękujemy i Pozdrawiamy.

Ewelina i Tomasz, wrzesień 2010

Jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia i pełen profesjonalizm w każdym calu i niecodzienną dokumentację fotograficzną najpiękniejszego dnia w naszym życiu . Polecam Pana Romka każdej Młodej Parze, tej szalonej jak i poważnej. Nasi goście weselni byli i są zachwyceni profesjonalizmem i osobowością Pana Fotografa. Jest bardzo otwarty na pomysły i marzenia Młodej Pary, a co najważniejsze pomaga w ich realizacji. Jest bardzo cierpliwy i pomysłowy. Sesja plenerowa i zdjęcia niepowtarzalne i oryginalne. Dziękujemy

Kinga i Przemek, sierpień 2010

R.E.W.E.L.A.C.J.A!!!!!! Świetna współpraca! Profesjonalne wykonanie! Romek jest bardzo elastyczny i pomysłowy! Duża swoboda i cierpliwość do Pary Młodej:) Fotoksiążka wykonana precyzyjnie i elegancko! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!!!!!!!

Monika i Kamil, sierpień 2010

Profesjonalista w każdym calu. Nie powstrzymała Go nawet powódź. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Jego pracy. Dziękujemy za genialne zdjęcia z uroczystości ślubnej, wesela i pleneru.

Zespół CEGLIŃSCY, czerwiec 2010

Zapraszam wszystkich do korzystania z usług właśnie tej firmy – Roman – jestem pełna podziwu dla Twojej pracy-współpraca z Tobą to prawdziwa satysfakcja i przyjemność zarówno z naszej strony jak i ze strony klientów zespół \” Ceglińscy \” pozdrawiamy

 

Ewelina i Dominik, kwiecień 2010

Dziękujemy za super fotoksiążkę i wspaniałe zdjęcia, które na długo będą cudowną pamiątką.

Magda i Kuba, marzec 2010

Super fotograf, dzięki niemu mamy świetną pamiątkę ślubną. Profesjonalista który dobrze wie co robi. Pozdrawiamy serdecznie :)

Monika i Damian, sierpień 2009

Sesja i fotograf super !!!!!!!!!!!!. Klimat jaki stwarza jest bardzo przyjazny i przez co sesja ślubna staje się fajną zabawą. Polecam wszystkim Parom którzy chcą mieć super fotki i pamiątkę ze swojego ślubu. Pozdrawiamy.

Kasia i Jarek, wrzesień 2009

Sesja super, fotograf jak najbardziej wyluzowany, sympatyczny dzięki czemu sesja była bardzo wesoła. Pełny profesjonalizm!! Dziękujemy Panie Romualdzie!!! Pozdrawiamy :) para z Mazowsza:)

Dominika i Artur, czerwiec 2009

Fotograf w 100% godny polecenia, duże zaangażowanie, wiele ciekawych pomysłów. Bardzo ładne zdjęcia wszystko na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam. I dziękujemy za świetne zdjęcia!!!